MEXC Salı Günü Etkinliği: %10'a kadar APY ile Çifte Ödülün Keyfini Çıkarın

Haber Forumu

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
465,295
Tepki
2
Puan
38
bhq04ln.jpgMEXC Staking, sizi Salı Günü Etkinliğine katılmaya ve her salı günü iyi getiri sağlayan ürünleri stake etmeye davet ediyor.Etkinlik Tarihi: 15 Ağustos 2022 19.00 (TSİ) - 18 Ağustos 2022 19:00 (TSİ)Esnek Staking Ürünleri

Token APY Promosyonu Standard APY Minimum Staking Miktarı
DOGE 10% 5% 10
SOL 6.8% 3.4% 0.1
USDC 4.56% 2.28% 10
USDT 3.80% 1.90% 10
BTC 2% 1% 0.001


Esnek Birikimlere Hemen Abone Olun!Değer Oluşturma Tarihi: T, stake tarihi anlamına gelir. T+1 gün gözlem süresidir. Getiri T+2 günde başlayacak ve T+3 günde hesabınıza dağıtılacaktır.

Getiri Ödeme Zamanı: Günlük

Geri Alma Kuralları: Kullanıcılar istedikleri zaman fonlarını geri alabilecektir.Katılma Yöntemi

a) Websitesinden:
Linki Görmek için Lütfen
Adresine Gidin > Katılmak için "Esnek Staking" Seçeneğine Tıklayın

b) MEXC.com üzerinden: MEXC.com adresinden hesabınıza giriş yapın > "Kazan" Menüsünü Açın > "Staking" Sekmesine Gidin

c) MEXC Uygulaması üzerinden: MEXC Uygulamasının Anasayfasından Hesabınıza Giriş Yapın > Daha Fazla > "Staking" Sekmesine GidinNot:

MEXC Global, bu duyuruyu önceden haber vermeksizin düzenleme, değiştirme ve iptal etme nihai hakkını saklı tutar.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Linki Görmek için Lütfen


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
Linki Görmek için Lütfen

Kaynak :
 
Üst